Kadın Mont Modelleri

 

Montlar ilkbahar, sonbahar ve kış aylarında hem soğuktan hem de yağışlı havalarda kendimizi korumak için kullanabileceğimiz kıyafetlerdir. Hem kadın hem erkeklerin çeşitli tarzlarda tercih ettiği ve birçok seçenek bulabildiği modelleriyle günlük kıyafetlerimizde yeni bir tarz ekleme şansı sağlıyor. Birçok model sayesinde montlar ile kombin yapmanız ve şık bir tarz yaratmanız çok kolay.

Trençkotlar hafif, hava koşullarına dayanıklı, sonbahar ve kış aylarına girip çıkmak için mükemmeldir ve her şeyle birlikte giyilebilir. Gündüz için kot pantolon ve spor ayakkabılarla veya gece için bir elbise ve topuklu ayakkabılarla giyilebilir.

 

Kabanlar klasik giyimin en çok kullanılan ürünleridir. Kış aylarının soğuğundan korunmak için aynı zaman sade tasarımları ve çeşitleri ile kombin yelpazesini arttırıyor. Ekose kabanlar modaya uygun doku ve siluetlere ek olarak, her kış yeniden ortaya çıkan daha klasik tarzların tekrarını görmeye devam ediyoruz. Klasik tarzları ile sade bir görünüm kazandırıyor.

 

Şişme montlar hem kullanım hem de soğuk kış aylarında sıcak kalmak için çok kullanışlıdır. Renk renk seçenekleri ile kombin yapmak çok kolaydır. Günlük kıyafetlerinizde hemen hemen her kombinin üstünde kullanıma uygun olduğu için en çok tercih edilen modeldir.

 

Bezelye palto modeli hem erkekler hem de kadınlar için klasik bir dış giyim tarzıdır. Denizciler tarafından giyilen bu geleneksel yün mont, sizi kışın sıcak tutacak şekilde tasarlanmıştır ve çizgileri tamamen modaya uygun görünür. Kruvaze bir ön cepheye sahip ve tipik olarak kalçanın hemen altında biten bezelye paltoları, herhangi bir kıyafete cilalı bir katkı sağlar. Kısa uzunluğunu dengelemek için bu modeli pantolonlar ile birlikte giyebilirsiniz.

 

Spor Kabanlar kış aylarında doğayla iç içe olacak şekilde yapılır. Geleneksel olarak kalın, yün malzemeden yapılan spor kabanlar rahat, sıcak ve pratiktir. Birden fazla cep olması çok daha kullanışlı bir mont olmasını sağlıyor. Çoğu stilde ayrıca bir başlık ve uyluk yüksekliğinde kaplama bulunur. Geleneksel bir görünüm için kahverengi bir versiyon seçerek ve mavi jean pantolon ve botlarla eşleştirerek güzel bir kombin elde edebilirsiniz.

 

Son Moda Montlar

 

Son dönemlerde şişme montlar dünya çapında moda haline geldi. Her yaştan kitleye hitap ettiği için tercih edilen mont türleri arasında kendisini bir adım daha önde götürüyor. Bu modelde birçok kumaş türü ile karşılaşabiliyoruz. Kaz tüyü kuş tüyü ya da elyaf gibi türler ile seçenekleri ve kullanım amaçlarını çeşitlendirilmiş. Görünüm ve renk olarak da çok çeşitli bir model olan şişme mont şu anın en modası diyebiliriz. Rahat ve şık bir görünüm aynı zamanda modaya da ayak uydurmak isterseniz şişme montlara bakmanızı önerebiliriz.

 

Renkli Montlar İle Renkli Kış Günleri!

 

Geçmiş zamanlardan beri kış aylarında koyu renk üst giyim, alt giyim, dış giyim ürünleri giymek zorunlulukmuş gibi herkes kış aylarında koyu renk giymeyi tercih eder. Aslında kasvetli olan kış mevsiminde koyu renk giyerek içimize de kasvet eklemiş olmaktan başka bir şey yapmış olmayız. Bu yüzden tabuları yıkıyoruz ve kış aylarını bahar ayları gibi cıvıl cıvıl yapıyoruz! Renkli montlar ile kış aylarında kasveti ortadan kaldırıyoruz!